Dilde Birlik 9 Ülke 9 Şehir 1 Festival

5. TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ KIRGIZİSTAN GÖSTERİM SEÇKİSİ

Түрк дүйнөсү даректүү тасмалардын фестивалы, Кыргызстан кинотасмалары Фестиваль документальных кино тюркском мире отбор кинопоказа Turkish World Documentary Film Festival Film Screenings
Түрк дүйнөсү даректүү тасмалардын фестивалы, Кыргызстан кинотасмалары Фестиваль документальных кино тюркском мире отбор кинопоказа Turkish World Documentary Film Festival Film Screenings

 

 

Türk Dünyası Belgesel Film Festivalinin başlangıcından bugüne kadar proje ortaklığı yapan Kırgızistan Türkiye Manası Üniversitesi Rektörleri, öğretim üyeleri ve öğrencilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Kırgızistan eski Kültür bakanı Sadık Şir Niyaz başta olmak üzere Kırgız Film yetkililerine katkıları için şükranlarımızı bildiriyoruz. Kırgızistan festivalde olağan üstü başarılar elde ederek her yıl Profosyonel ve Ögrenci yarışmasında ilk üçte filmleri oldu. Bu başarıyı alkışlıyoruz.

 

 

  https://www.youtube.com/channel/UCDRWyVQKXk6h4Ka5i8VetQQ
Son Haberler

Ödüllü filmlere yoğun ilgi!..

Film Başlıyor AZERBAYCAN GÖSTERİMLERİ

6. TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ ÖDÜLLERİ SAHİBLERİNİ BULDU

6.TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİNE REKOR KATILIM 226 FİLM MÜRACAT ETTİ

6.TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ YAPILIYORİletişim

Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu


Genel Merkez

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, İlka Apt. No: 107 Kat: 7, Daire: 13, Kızılay, Ankara, Türkiye‎

+90 (312) 417 32 21

+90 (532) 068 43 71

info@tdgf.org.tr

 

Osmaniye Şube

İstiklal Mah. Tülücüler Sk. Baloğlu Pasajı Kat:3 No:3 - Merkez / OSMANİYE

+90 (328) 812 63 58

 

 Türk Dünyası Belgesel Film Festivali T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu tarafından organize edilen bir etkinliktir.
Türk Dünyası Belgesel Film Festivali, 5224 sayılı yasa gereğince Sanatsal Etkinlikler Komisyonu'ndan alınan izinle düzenlenmektedir.
Türk Dünyası Belgesel Film Festivali, Sanatsal Etkinlikler Komisyonu'nun film festivalleri için belirlemiş olduğu ilkeleri benimser.
2018 © Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım oramedya